Tereza Španihelová
Tereza Španihelová 2015

Video

Krásný den,

jsem opravdu moc ráda že jste došli až sem. Pokud máte zájem o vytvoření videa na míru, jste tu správně.

Zabývám se tvorbou videa řekněme obecně. Kdysi to byl koníček, dnes je to má práce. Co se však nezměnilo, je to, že mě to snad baví víc, než kdy předtím. Asi právě z tohoto důvodu jsem schopná vytvořit téměř jakékoliv video. Moc ráda natáčím svatební videa, ale tam to jen začíná, vytvářím i reklamní spoty, ale také například aftermovie. Natočila jsem také několik hudebních videoklipů, na které se můžete podívat v mém portfoliu, kde najdete i mou další tvorbu.

Vždy se snažím dosáhnout co nejlepšího videozáznamu v rozlišení FullHD nebo 4K za využití profesionální techniky - od vysokorychlostní kamery a elektronických stabilizátorů, přes výkonné ozvučení a osvětlení, až po nejnovější postprodukční software. Díky mému vybavení jsem schopná dosáhnout čistých, stabilních a plynulých filmových záběrů.

Vytvářím nejrůznější formy prezentačních klipů, reklamních spotů, či svatebního videa atd. Proces výroby obsahuje přípravné práce, pořízení samotného videozáznamu, střih a postprodukční práce (tj. doplnění hudebního podkladu , efektů i titulků).

Kontakt

Kontaktní formulář

E-mail & Phone

info@toresproduction.com
+420 702 162 786
IČO 761 49 234

 

Pokud vás cokoliv zajímá, budu moc ráda když mi napíšete. Obvykle odpovím do několika minut. Hezký den, Tereza.

Adresa Ateliéru

Česká Republika
Olomoucká 38
Opava 74601