Tereza Španihelová
Tereza Španihelová 2015

Krásný den,

mé jméno je Tereza Španihelová a pokud jsme se již potkali, bylo to nejpravděpodobněji při natáčení nebo focení svatby vašich blízkých. Této činnosti jsem skutečně propadla, protože natáčet a fotit momenty, na které pak vzpomínáte celý život, jsou pro mě velkým zážitkem i úctou.

Již od malička mě fascinoval svět fotografií a pohyblivého obrazu. Vždy jsem se viděla jako fotografka, která dělá maximum při pořizování záběrů a doma jen doladí malé nedokonalosti. Touto cestou mohu jít jak díky mé technice, kterou se snažím vždy po určité době vylepšovat, tak i díky tomu, že svou práci beru zodpovědně a stále se v mé práci obohacuji o nové poznatky.

Při tvorbě fotografie dbám na přirozenost, minimalismus a emoce. To je samozřejmě ale i nedílnou součástí svatebních a rodinných videí, u mých obzvlášť. Myslím, že u videí obecně mě však vystihuje hlavně to, že se snažím tvořit nadčasově. Toho dociluji vhodně zvolenou doprovodnou hudbou, ale třeba i nulovým používáním efektů, které dle mého po čase zestárnou.

Kontakt

Kontaktní formulář

E-mail & Phone

info@toresproduction.com
+420 702 162 786
IČO 761 49 234
FIO - 2800330381 / 2010

 

Pokud vás cokoliv zajímá, budu moc ráda když mi napíšete. Obvykle odpovím do několika minut. Hezký den, Tereza.

Adresa Ateliéru

Česká Republika
Olomoucká 38
Opava 74601