Tereza Španihelová
Tereza Španihelová 2015

Foto - Video služby

Video služby.
Jsem opravdu moc ráda že jste došli až sem. Pokud máte zájem o vytvoření videa na míru, jste tu správně.

Zabývám se tvorbou videa řekněme obecně. Kdysi to byl koníček, dnes je to má práce. Co se však nezměnilo, je to, že mě to snad baví víc, než kdy předtím. Asi právě z tohoto důvodu jsem schopná vytvořit téměř jakékoliv video. Moc ráda natáčím svatební videa, ale tam to jen začíná, vytvářím i reklamní spoty, ale také například aftermovie. Natočila jsem také několik hudebních videoklipů, na které se můžete podívat v mém portfoliu, kde najdete i mou další tvorbu.

Portrétová a rodinná fotografie.
Tato fotografie je pro mě velmi osobní druh focení a tak k ní i přistupuji. Právě proto mi záleží na tom, aby celé focení bylo pro obě strany příjemné a hlavně nenucené. Myslím, že se u mě nemusíte bát focení nebo z něj být nervozní. Vše probíhá v příjemném prostředí mého domácího fotoateliéru.

Prezentační fotografie.
Jak už sám její název napovídá, má za úkol především dobře prezentovat, ať už váš produkt nebo službu, kterou jste se rozhodli představit v tom nejlepším světle. Tento typ fotografie by neměl být nikdy podceněn a šetřit na ní se rozhodně nevyplácí, jelikož právě na jejím základě se vaši budoucí klienti budou rozhodovat, zda využijí vašich služeb či koupí onen produkt. Tyto fotografie vás budou reprezentovat ke zlepšení vaší pozice na trhu vlastně všude – na veletrzích, reklamník letácích či jiných nabídkách, Pokud vás zajímá více, stačí mi napsat.

Produktová fotografie
Chcete-li svou firmu a její produkty prezentovat profesionálně, pak je pro Vás kvalitní produktová fotografie základem úspěchu. Není tomu jinak u výrobků a zboží, nabízeného na e-shopu, protože právě díky těmto fotografiím se zákazník rozhoduje o jejich koupi. Fotografie lze pořídit jak v mém profesionálně vybaveném ateliéru, tak ve Vaší firmě/podniku (vhodné zejména pro kavárny, restaurace nebo produkty nadměrných velikostí). Diponuji také tzv. Produktovým stanem, díky kterému lze pořídit opravdu dokonalé snímky bez odlesků. Cenu takových fotografií nelze dopředu určit bez konzulatce s Vámi, záleží na rozsahu, složitosti a počtu snímku zakázky.

Rodinná a portrétní fotografie.

Balíček č.1
cca 1 hodina focení
20 upravených fotografiií
cena: 1 800 kč

Balíček č. 2
cca 2 hodiny focení
40 upravených fotografií
Cena: 2900 kč

Image,prezentační a produktová fotografie

Cena těchto focení se vždy řeší individualně,
záleží na požadavcích, lokace atd.

Kontakt

Kontaktní formulář

E-mail & Phone

info@toresproduction.com
+420 702 162 786
IČO 761 49 234

 

Pokud vás cokoliv zajímá, budu moc ráda když mi napíšete. Obvykle odpovím do několika minut. Hezký den, Tereza.

Adresa Ateliéru

Česká Republika
Olomoucká 38
Opava 74601